אודות

 

אלה פרסבורגר- מנהלת המיזם "העמק הוא חלום מאז ועד היום"ובעלת UP שיווק ופרסום תיירותי, הקימה מיזם חברתי תיירותי מתוך מטרה אחת- להחיות, לפתח ולמנף SMB תיירותיים.  בעלת MA מנהל עסקים התמחות בשיווק, אוניברסיטת בן גוריון, עוסקת בשיווק תיירותי מאז שנת 2001. 

אני מחברת דרך טיול בין אנשים מכל המגזרים, ומכל מקום בארץ או בעולם, בין כל לאום, בין כל דת, בין אנשים בעלי תיוגים כמו -"דתיים", "מתנחלים", "ערבים"  ובין כל אלו, אני מפגישה ומחברת אנשים שצמאים למפגשים אמיתיים. מפגש אותנטי. בלי מסכות. בכלל. מפגש ערום. חשוף.

מה יש בו. אני שואלת את עצמי? במפגש הזה?

אני רואה שככל שהוא חשוף, אמיתי, ומצביע על המציאות האמיתית כפי שהיא, כך הוא יותר מוצלח.

במפגשים אנחנו מזהים באחר את עצמינו. מזהים את מה שישנו בנו.  ושוב פוגשים בעצמינו.

ואולי בגלל שהעומס יתר שהעולם סובל ממנו שכחנו להקשיב לעצמנו,  אחת הדרכים האהובות עליי, היא התבודדות יום יומית בחורש, וחזרה לחזור למקום הטבעי שלנו ( לא ...לא מול מסך מחשב.....) ואז אני לוקחת ומעניקה לעצמי את הזכות להקשיב לעצמי. למחשבות. לרגשות. לחלומות. לבילבול....

דרך נוספת לפגוש את עצמינו היא דווקא דרך מפגש עם האחר. אשר בו, קל יותר לזהות דרך הסיפור שלו, של האחר, את הפגיעות. הכאב. האגו. האומץ. הרצון לחופש, להבעה עצמית, להגשמה....

בחלק מהאנשים הנוכחים במפגשים, זה יגע, ואז אחרי המפגש הם ילכו עם זה הבייתה ושוב יעברו ליום יום, למיסוך המחשבה, לעומסים הרגילים, להרגלים .....

ובאחרים המפגשים  יזכירו להם ויעירו בהם רצון עמוק, זרע שנטמן לו אי שם, להגשמה, לביטוי עצמי שעדיין לא יצא לידי ביטוי. זרע שעדיין לא נבט.  המפגש רק העיר. רק הזיז אנרגיה. אנרגיה שיש בה כמו תמיד פוטנציאלים רבים.

העשייה היום יומית שלי הוא להחיות, לפתח ולקדם בעלי עסקים שהם small /medium business  בענף התיירות ולהביא אותם אל מיצוי הפוטנציאל המירבי שלהם.

כילדה "צופיפניקית" ומאד פעילה חברתית , ינקתי וספגתי את המילה הגשמה.

הרקע המשפחתי שלי, של הורים שהם דור שני לשואה, דאגה וחרדה שהעבירה אלי מסר של להיות תמיד באיזור הבטוח ולא לקחת סיכונים.

דרך ההקשבה ללב ודרך ההגשמה דורשת לקיחת סיכונים ואמונה מלאה בעצמי להתמודד עם הפחד אל מול ההגשמה והעשייה.  הזכות שלנו והחובה שלנו היא לבחור גם עם פחד בדרך חיים שקרובה ככל הניתן לצו הלב שלנו. 

 

אני מרגישה זכות עצומה לעבוד עם אנשי הגשמה. אנשים שהולכים אחר ליבם ב 100%. וכך גם אני צועדת עמם ובצעדים זהירים מגשימה את עצמי בדרך שתואמת לצו ליבי. 

  

אני יודעת בוודאות מלאה ושלמה : )

שהמפגשים, החוויות והסיורים יעניקו לכם שימחה, התרחבות של הלב, פרספקטיבה נוספת לחיים, של זויות ואנשים שאין דרך אחרת שהייתם פוגשים. מקומות ואנשים הנמצאים "מתחת לראדר" ויעשו את החגיגה או הטיול שלכם ייחודי ובלתי נשכח. אני מאמינה שהמפגשים יעוררו בכם השראה וחיוניות 

תודה למשפחתי האהובה ולאנשים היקרים שתומכים בי במסע המרתק של העשייה וההגשמה!

 

 

 

 

  

 

הצלחה והנאה גדולה לכולנו 

אלה פרסבורגר

1.jpg

עוד מידע

לייעוץ שיווק תיירותי UP שיווק ופרסום תיירותי לחץ כאן.

לשיתופי פעולה לחץ כאן.

לתיאום "מקלחת יער" ושיחת חלום- לחץ כאן 

לפייסבוק -פרופיל -אלה פרסבורגר לחץ כאן 

לראיון ברדיו העמק  לחץ כאן 

לכתבות בלוגריות כאן

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
logo_emek.jpg